Zapytania
0

0

Koszyk

Kategorie Produktów

Kontakt

Надаємо послуги українською мовою!

Зателефонуйте нам за номером +48 735 204 542, щоб переглянути нашу пропозицію або оформити замовлення. Ви також можете написати на адресу wiktoria.dyachenko@unipack.com.pl. Ми також чекаємо на вас у нашому стаціонарному офісі обслуговування клієнтів у Пясечно, Raszyńska 13, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00 Щиро запрошуємо.
Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Marnowanie żywności w gastronomii - jak mu zapobiegać? Marnowanie żywności w gastronomii to zjawisko o ogromnej skali. Wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele jedzenia ląduje każdego dnia na śmietniku. Jak zapobiegać temu procederowi?
Gospodarka o obiegu zamkniętym a opakowania — jakie cele? Na czym polega gospodarka o obiegu zamkniętym? Jak branża opakowań może się w nią wpisywać? Dlaczego stosowanie się do zasad tej idei jest tak ważne i jak można to robić?
Etykiety środowiskowe - czym są? Co oznaczają etykiety środowiskowe na opakowaniach? Jakie rodzaje etykiet środowiskowych wyróżniamy? Dlaczego warto stosować etykiety środowiskowe? Czy etykiety środowiskowe wpływają na wybór konsumentów?
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Надаємо послуги українською мовою!
Marnowanie żywności w gastronomii - jak mu zapobiegać?
Gospodarka o obiegu zamkniętym a opakowania — jakie cele?
Copyright 2022 - All Rights Reserved