UniPack

Kategorie Produktów

(22) 750 17 41

unipack@unipack.pl

Szukaj

PLANGLOW

Oferujemy produkty firmy Planglow Ltd. będącej uznanym dostawcą niskonakładowych etykiet samoprzylepnych w arkuszach i rolkach oraz opakowań biodegradowalnych dla gastronomii, charateryzujących się różnorodnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Możliwość zamawiania niewielkich ilości sprawia, że oferta jest skierowana także  do mniejszych odbiorców.

www.planglow.com

Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Magazynowanie odpadów – jakie zmiany w zasadach? O jakich zmianach w przepisach dotyczących magazynowania odpadów warto wiedzieć? Co mówi rozporządzenie? Jak prawidłowo magazynować odpady?
Dokument DPR – czym jest i jakie są jego rodzaje? Jakie korzyści można uzyskać na podstawie dokumentu potwierdzającego recykling? Jakie są jego rodzaje i jak wygląda procedura złożenia wniosku?
Przepisy dyrektywy SUP nie wchodzą w życie od 3 lipca 2021 roku! Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych informuje, że wobec braku przepisów wprowadzających do polskiego porządku prawnego zapisy tzw. dyrektywy SUP, od 3 lipca br. nie nastąpią żadne zmiany w dotychczas obowiązujących uregulowaniach w tym zakresie.
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Magazynowanie odpadów – jakie zmiany w zasadach?
Dokument DPR – czym jest i jakie są jego rodzaje?
Przepisy dyrektywy SUP nie wchodzą w życie od 3 lipca 2021 roku!
Copyright 2021 - All Rights Reserved