Zapytania
0

0

Koszyk

Kategorie Produktów

Kontakt

Opłata konsumencka – dyrektywa SUP.
Od 01 stycznia 2024 roku weszły w życie przepisy ustawy wprowadzające w Polsce obowiązek pobierania opłaty konsumenckiej od kubków i pojemników jednorazowych zawierających tworzywa sztuczne.  > Dowiedz się więcej <

Sosjerki dobrze zaprojektowane.

Sosjerki owalne to oryginalny design, owalny kształt, są poręczne, wygodne, z wieloma możliwościami zastosowania.
Zintegrowana pokrywka ułatwia pracę, wieczka nie giną, nie rozsypują się przy pobieraniu z opakowania, a przy tym sosjerka dzięki niej jest niezwykle szczelna. Odpowiednia na dressing, przekąski czy imbir. Świetnie nadaje się na dodatki do sałat jak np. krewetki w oliwie, sosy, posypki, a także musli. Dobrze sprawdzi się podczas przygotowywania cateringów, w pizzeriach, restauracjach sushi a szczególnie w foodtruckach, gdzie wyjątkowo ważne jest miejsce i dobra organizacja.
Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego.
Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Kebag - nowy wymiar pakowania. Ekologiczne i innowacyjne torby na kebab/kanapkę z paskiem klejącym do zamknięcia, odrywana w połowie. Idealny zamiennik za folię aluminiową czy torebki powlekane folią PE.
Plastic Free – czy na pewno? Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiły się liczne deklaracje produktów „wolnych od plastiku” komunikowane w niektórych przypadkach przez oznaczenia „plastic free”. Rozwiązania te oparte są na tzw. wodnych powłokach dyspersyjnych. Ustalenia jednego z naszych głównych dostawców sugerują, że większość powłok dyspersyjnych dostępnych na rynku zazwyczaj składa się w 60–80% ze spoiw polimerowych, zazwyczaj na bazie akrylu lub poliolefinów. W takich sytuacjach, w szczególności w przypadku kubków papierowych do gorących i zimnych napojów, badanie na obecność plastiku często podważa deklarowaną nieobecność plastiku. W związku z tym zalecamy aby firmy korzystające z takich rozwiązań sprawdzały badania na podstawie, których wystawiane są deklaracje Plastic Free.
Krzesła z serii Paris to absolutny HIT Jest to podstawowy model w ogródkach wielu kawiarnii i restauracji w całej Europie. Nie trudno domyśleć się czemu. Siedziska krzeseł są wzmocnione krzyżowo. Mogą być wyściełane syntetycznym rattanem lub bardzo odpornym materiałem texteline. Ramy krzeseł wykonane są z lakierowanego aluminium co zapewnia trwałość, lekkość i odporność na warunki atmosferyczne.
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Kebag - nowy wymiar pakowania.
Plastic Free – czy na pewno?
Krzesła z serii Paris to absolutny HIT
Copyright 2024 - All Rights Reserved