UniPack

Kategorie Produktów

(22) 750 17 41

unipack@unipack.pl

Szukaj

SüdzuckerPolska S.A

SüdzuckerPolska S.A. jest częścią europejskiego koncernu Südzucker, największego producenta cukru 
w Europie. 

Głównym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną od 16 lat marką „Cukier Królewski”, którą konsumenci czterokrotnie wyróżnili Złotym Laurem Konsumenta oraz tytułem Lidera Dekady (2004-2014). 
Pod szyldem marki znaleźć też można cukier trzcinowy, kandyz oraz szeroką gamę produktów przeznaczonych do wypieków np. cukier puder, perlisty czy kryształ gruby. 

Jako ekspert w zakresie produktów porcjowanych dla sektora Foodservice, Südzucker Polska S.A. kompleksowo odpowiada na potrzeby rynku. 
W ofercie porcjowanej znaleźć można m.in.: cukier, przyprawy, herbatniki karmelizowane, dodatki do ciepłych napojów, miód, szeroki wybór dżemów, krem do smarowania z orzechami i wiele innych. 
Na specjalne zamówienie artykuły znakowane są marką własną klienta.

Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Magazynowanie odpadów – jakie zmiany w zasadach? O jakich zmianach w przepisach dotyczących magazynowania odpadów warto wiedzieć? Co mówi rozporządzenie? Jak prawidłowo magazynować odpady?
Dokument DPR – czym jest i jakie są jego rodzaje? Jakie korzyści można uzyskać na podstawie dokumentu potwierdzającego recykling? Jakie są jego rodzaje i jak wygląda procedura złożenia wniosku?
Przepisy dyrektywy SUP nie wchodzą w życie od 3 lipca 2021 roku! Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych informuje, że wobec braku przepisów wprowadzających do polskiego porządku prawnego zapisy tzw. dyrektywy SUP, od 3 lipca br. nie nastąpią żadne zmiany w dotychczas obowiązujących uregulowaniach w tym zakresie.
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Magazynowanie odpadów – jakie zmiany w zasadach?
Dokument DPR – czym jest i jakie są jego rodzaje?
Przepisy dyrektywy SUP nie wchodzą w życie od 3 lipca 2021 roku!
Copyright 2021 - All Rights Reserved