Zapytania
0

0

Koszyk

Kategorie Produktów

Kontakt

Zamknij telefon w klatce, żeby dostać zniżkę w restauracji.

W restauracjach i kawiarniach na całym świecie można zauważyć, że goście często korzystają z telefonów podczas posiłków. W celu poprawy jakości czasu spędzanego w towarzystwie, wiele restauracji postanowiło wprowadzić inicjatywę, która zachęca do odłożenia urządzeń na czas pobytu w lokalu. Jako nagrodę za to, że zostawią swój telefon w klatce lub pudełku, klienci otrzymują zniżkę na rachunek.

Telefon w klatce

Klatka na telefon

Takie rozwiązanie pojawiło się już w Polsce. Na przykład w Gdyni restauracja Casa Cubeddu Ristorante da Domenico wprowadziła pudełka, do których goście mogli włożyć swoje telefony. Restauracja oferowała wtedy 10-procentową zniżkę na zamówienie dla klientów, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie. Celem było zachęcenie do wspólnego spędzania czasu i rozmów podczas jedzenia.

Takie rozwiązanie zyskało na popularności również w innych miastach Polski. Lokale w Lublinie zorganizowały akcję “Inspiruje nas rozmowa”. Inicjatywa zachęcała do odłożenia smartfonów na czas posiłku i wspólnego cieszenia się jedzeniem i rozmową. W ramach akcji restauracje oferowały zniżki na rachunki oraz ładowarki dla urządzeń.

Wdrożenie takiego rozwiązania w restauracji może przyczynić się do stworzenia atmosfery sprzyjającej rozmowom i nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Wspólne jedzenie posiłków wpływa pozytywnie na nasz dobrostan psychiczny, a korzystanie z telefonów podczas posiłku może zakłócać tę atmosferę. Dlatego coraz więcej lokali decyduje się na wprowadzenie klatek lub pudełek na telefony i zachęca swoich klientów do odłożenia urządzeń na czas pobytu w lokalu.

Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Sosjerki dobrze zaprojektowane.
Prostokątne pojemniki – prosta forma, nowoczesny design
Opakowania premium do pralin i makaroników Prezentujemy idealne rozwiązanie do zapakowania nie tylko pralin, ale również makaroników, mazurków a nawet sushi!
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Sosjerki dobrze zaprojektowane.
Prostokątne pojemniki – prosta forma, nowoczesny design
Zamknij telefon w klatce, żeby dostać zniżkę w restauracji.
Copyright 2023 - All Rights Reserved