Zapytania
0

0

Koszyk

Kategorie Produktów

Kontakt

UNIPACKowanie – czyli monitoring dostawy zamówienia z Warszawy i okolic z przewidywaną godziną dostawy!

JUŻ JEST! UNIPACKowanie – czyli monitoring dostawy zamówienia z Warszawy i okolic z przewidywaną godziną dostawy.

Mamy dobrą wiadomość dla klientów z terenu aglomeracji warszawskiej – uruchomiliśmy monitoring dostawy zamówienia. Dzięki mailowemu powiadomieniu i opcji umożliwiającej śledzenie przesyłki każdy klient z tego obszaru wie, kiedy otrzyma zamówione u nas produkty. 

Idea rozwiązania jest bardzo prosta. Z chwilą zapakowania zamówienia do jednego z naszych samochodów, klient otrzymuje e-mail z informacją, że opakowania, na które czeka, właśnie do niego wyjeżdżają. W wiadomości znajduje się też informacja o przewidywanej godzinie dostarczenia zamówienia oraz link do mapy, na której może śledzić przesyłkę. Prawdopodobnie UniPack jest pierwszą firmą z branży, która prezentuje informację na temat godziny dostawy swoich produktów aktualizowanej cyklicznie na podstawie natężenia ruchu.

Nowe udogodnienie w obsłudze klienta to UNIPACKowanie. Rozwiązanie ułatwia klientom codzienną pracę, a monitoring dostawy zamówienia to dodatkowa pomoc w prowadzeniu biznesu i szybki dostęp do ważnej informacji. 

Wiemy, że komunikat o tym, kiedy, o której godzinie kierowca dostarczy zamówione produkty, może być bardzo pomocny. W większości przypadków taka wiedza usprawnia pracę, pozwala lepiej zarządzać zespołem lub po prostu umożliwia koordynację odbioru zamówienia nawet spoza miejsca odbioru dostawy – podkreśla Piotr Sałański, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w firmie UniPack.

Usługę UNIPACKowania po raz pierwszy zaprezentowaliśmy podczas targów EuroGastro, we wrześniu 2021 r. Jest ona dostępna tylko dla klientów z Warszawy i okolic, ponieważ opiera się na naszej firmowej flocie dostawczej. Niezmiennie jednak zachęcamy wszystkich klientów, także z miejsc spoza aglomeracji warszawskiej, do kontaktu z opiekunami handlowymi w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących realizacji zamówienia.

Udostępnij
Przypnij
Wrzuć
Sprawdź więcej
Certyfikat FSC na opakowaniach – co oznacza? Dlaczego warto sięgać po opakowania oznaczone certyfikatem FSC? Jakie wymogi musi spełnić firma używająca tego znaku?
Czy wszystkie biotworzywa są biodegradowalne? Czy wybierając opakowania z biotworzyw zawsze wybierzemy wówczas opakowania biodegradowalne? Czym różnią się te pojęcia i jak je interpretować?
Recykling styropianu - czyli jak utylizować opakowania polistyrenowe? Jak przebiega recykling styropianu? Czy można przeprowadzić go ekologicznie? Jak utylizować opakowania wykonane z polistyrenu?
Popularne produkty
Przejdź do sklepu
Najnowsze posty
Certyfikat FSC na opakowaniach – co oznacza?
UNIPACKowanie – czyli monitoring dostawy zamówienia z Warszawy i okolic z przewidywaną godziną dostawy!
Czy wszystkie biotworzywa są biodegradowalne?
Copyright 2021 - All Rights Reserved